Nadszedł kres epoki pompek do penisa i ekstenderów! Kuracja polskiego profesora wielkim przełomem w seksuologii!

Czy innowacyjna formuła stworzona do powiększania członka doprowadzi do ruiny producentów pompek oraz ekstenderów do penisa? Znani i cenieni specjaliści ds. seksuologii odpowiadają na to pytanie jednoznacznie: tak. Dzięki opracowanej przez Polaka w 100% naturalnej formule działającej już na poziomie nanokomórkowym, nareszcie nastąpił przełom w walce o widoczne powiększenie męskiego narządu płciowego.

Już blisko 20 tys. mężczyzn, którzy skorzystali z kuracji polskiego profesora, poszerzyło ciała jamiste prącia już w 25 dni. Pozwoliło to na zwiększenie rozmiaru penisa średnio o 7 cm, a także 6 – krotnie wydłużyło erekcję. Formuła pomogła również mężczyznom, którzy do tej pory nie byli zadowoleni z rozmiarów swojego członka.

Prof. Ignacy Domoński (naukowiec, ekspert z zakresu biologii molekularnej) obrał sobie jeden cel: postanowił skorzystać z postępu medycyny i pomóc mężczyznom na całym świecie pozbyć się uczucia wstydu oraz kompleksów związanych z małym rozmiarem. Wtedy to nastąpił przełom w dziedzinie seksuologii. Naukowiec po 9 miesiącach intensywnych badań i długich godzinach spędzonych w laboratorium, stworzył unikalną, w 100% naturalną i niepowodującą skutków ubocznych formułę powiększającą członka. Cenione pisma medyczne już nazwały tę formułę „rewolucyjnym odkryciem w dziedzinie seksuologii”, a profesor za swoje osiągnięcia został nominowany do Nagrody Nobla. Działanie jego innowacyjnej kuracji jest na tyle skuteczne, że nawet mężczyźni dotychczas narzekający na swój rozmiar, zwiększyli drożność naczyń, a także pogrubili i wydłużyli prącie aż o 7 cm. Dzięki temu nie musieli już dłużej używać pompek, ekstenderów czy chemicznych tabletek, o których musieli pamiętać przed współżyciem.

„Pompki i ekstendery powiększające członek to tylko zbędny wydatek!” Poznaj argumenty potwierdzające tę tezę.

Powyższe słowa potwierdza już 20 tys. użytkowników formuły działającej na poziomie nanokomórkowym, którzy są zadowoleni z przywróconej sprawności seksualnej. To właśnie dzięki unikalnej kuracji nie muszą już używać pompek czy słynnych niebieskich tabletek. Dlatego też postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się tym popularnym, ale niekoniecznie skutecznym rozwiązaniom. Poniżej przedstawiamy ich wady oraz problemy, z którymi borykają się używający ich mężczyźni.

Zapoznaj się z nimi!

 • Ekstendery i pompki są drogie i bezskuteczne
 • Profesjonalne pompki do penisa i ekstendery to koszt zaczynający się od 600 zł. Niektóre urządzania osiągają nawet ceny równe 900 zł! Oczywiście należy pamiętać o tym, że nie jest to jednorazowy wydatek. Jednokrotne skorzystanie z pompki czy ekstendera nie zapewni długotrwałej erekcji, potrzeba przynajmniej 6 miesięcy codziennego korzystania z tych urządzeń, by jakiekolwiek efekty były widoczne. Co to oznacza? Niezbędna jest wymiana zużytych bądź zepsutych części, których ceny niejednokrotnie przewyższają koszt zakupu nowego urządzenia. Nawet, jekapsułkii jakiś mężczyzna może bez problemu pozwolić sobie na taki wydatek, nie dostaje on gwarancji powiększenia długości oraz obwodu penisa. Niestety, zwykle korzystanie z tych metod, daje jedynie krótkochwilowy rezultat. Później członek ponownie wraca do poprzedniego rozmiaru.

 • Wywołują wstyd, rozdrażnienie i dyskomfort
 • Jak używać pompki do penisa? Po pierwsze, uzyskanie erekcji wiąże się ze skorzystaniem z tego urządzenia przed stosunkiem. Kolejny krok to zsunięcie pierścienia znajdującego się na pompce. Następnie należy założyć go u nasady członka. To bardzo ważny etap, ponieważ brak pierścienia spowoduje odpływ krwi z penisa. Jedynie z pierścieniem możliwe jest odbycie stosunku. Mężczyźni, którzy korzystają z urządzenia jakim jest pompka, zwykle żałują swojej decyzji. Czują się zażenowani, gdy ich partnerka patrzy na nich z politowaniem w oczach i mówi: „Co Ty masz na penisie?”

  A jak działa ekstender? Korzystanie z tego urządzenia jest jednoznaczne ze stałym rozciąganiem męskiego narządu płciowego. Ekstender swoim wyglądem przypomina narzędzie tortur, co od razu może kojarzyć się z bólem, uczuciem dyskomfortu oraz frustracją. Czy tyle cierpienia przekłada się chociaż na zadowalające efekty? Według nas niekoniecznie.

 • Pigułki o chemicznym składzie są szkodliwe
 • Tabletki sztucznie wywołujące erekcję negatywnie wpływają na organizm, przede wszystkim obciążając wątrobę oraz zaburzając zdolność koncentracji. Często możesz się spotkać z ostrzeżeniami specjalistów, którzy mówią, że korzystanie z tego typu „wspomagaczy” to tylko przysłowiowe wyrzucanie pieniędzy w błoto. Zazwyczaj na takie rozwiązania decydują się zdesperowani mężczyźni, którzy próbowali już wielu metod, ale żadna nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Fakty są jednak zaskakujące: zwiększenie libido oraz długotrwała erekcja są możliwe do osiągnięcia w sposób naturalny i w pełni bezpieczny dla organizmu.

  Niestety, prawda jest bolesna: większość dostępnych na rynku metod, da Ci jedynie chwilowe efekty, które nawet nie pozwolą na odbycie pełnego stosunku. Powinieneś też być świadomy tego, że te krótkie chwile, kiedy to Twój penis będzie gotowy do działania, mogą się wiązać ze znacznymi szkodami na Twoim zdrowiu.

  Moja innowacyjna formuła to zestawienie jedynie naturalnych i niepowodujących skutków ubocznych substancji, które po obróbce laboratoryjnej, wykazują wielką skuteczność. Na to najbardziej powinieneś zwrócić uwagę, to powinno być Twoje motto: bezpieczeństwo i skuteczność przede wszystkim. Też jestem mężczyzną, więc doskonale rozumiem, jak trudna jest dla Ciebie sytuacja, w której się znalazłeś. Rozumiem Twoją frustrację i rozdrażnienie. Nigdy świadomie nie pozwoliłbym na narażanie Twojego zdrowia. To nie ma nic wspólnego z pieniędzmi, to jedynie odpowiedzialność i uczciwość.

 • Duże ryzyko użytkowania
 • Ważne! Korzystanie z pompki do penisa lub ekstendera może wiązać się z poważnymi konsekwencjami. Dlaczego? Wyobraź sobie, że te urządzenia uszkadzają naczynia krwionośne, wywołują bolesny wzwód, powodują powstawanie problemów z wytryskiem bądź odbierają Ci czucie w obrębie żołędzi. Straszne, prawda? A wiesz, co może być jeszcze gorsze? Jekapsułkii dołączasz do tego maści niewiadomego pochodzenia i kolorowe tabletki. Może to nawet doprowadzić do nieodwracalnej impotencji.

 • Seks nie będzie już dla Ciebie przyjemnością
 • Niestety, sztuczne wywoływanie erekcji nie ma nic wspólnego z uczuciem komfortu i wygody. Ponadto, nie będziesz już mógł czerpać przyjemności z seksu ze swoją kobietą. Dlaczego? Zamiast spontanicznych zbliżeń i chwil intymności, rozpoczniesz wielogodzinne przygotowania. Pompki, obręcze, kolorowe pigułki i wiele innych specyfików… i ten nieustanny strach i obawa przed tym, czy na pewno staniesz na wysokości zadania? Czy to w ogóle zgodne z naturą? Czy nadal pozostanę po tym mężczyzną?

  To musi być okropne uczucie, prawda? Tyle wstydu i zażenowania…Z pewnością nie chcesz znaleźć się w gronie mężczyzn, którzy doświadczają takich uczuć. Ponadto, jekapsułkii zdecydujesz się na skorzystanie z pompki, Twoja kobieta powinna uzbroić się w cierpliwość. Ty z kolei musisz opanować zdenerwowanie i zmieszanie i potrafić spojrzeć jej w oczy. Tym samym macie małe szanse na grę wstępną. Zamiast przyjemności pozostaje jedynie żal…

Dlatego też formuła prof. Domońskiego działająca już na poziomie nanokomórkowym to wielka rewolucja w walce o powiększenie członka nawet o 7cm i zwiększenie przyjemności seksualnej

Pompki, ekstendery i chemiczne, kolorowe tabletki przyczyniają się jedynie do sztucznego wywołania erekcji. Natomiast innowacyjna kuracja prof. Domońskiego poszerza ciała jamiste prącia i zapewnia im maksymalne ukrwienie w reakcji na bodziec seksualny (np. namiętny pocałunek czy partnerkę w zmysłowej bieliźnie). Składniki znajdujące się w formule wykazują silne właściwości stymulujące. Stosowanie kuracji przez zaledwie 25 dni sprawia, że jej użytkownicy zwiększają swoje libido aż o 89%, a ich penis zawsze staje na wysokości zadania.

Trwałe powiększenie penisa nawet o 7 cm? Teraz to możliwe!

Moja formuła jest już dostępna w sprzedaży detalicznej pod nazwą Vigordic i możesz ją otrzymać pod postacią tabletek powlekanych o naturalnym składzie. Już po 1 zastosowaniu kuracji odczujesz znaczną różnicę. Preparat jest w pełni bezpieczny dla organizmu, co dodatkowo potwierdziły niezależne testy przeprowadzone przez szwedzki ośrodek badawczy. Wykazały one aż 99% skuteczności mojej kuracji. To właśnie dzięki niej mężczyźni w przedziale wiekowym od 25 do 90 lat zaledwie w 25 dni odnieśli spektakularne efekty i wydłużyli czas trwania wzwodu aż o 78%. Nie ma znaczenia poziom Twojej sprawności seksualnej przed rozpoczęciem kuracji.

U uczestników biorących udział w testach, od razu po przyjęciu mojego preparatu, nastąpiła stymulacja członka. Pozwoliło to na zwiększenie ciał jamistych w penisie, dzięki czemu do członka zaczęły napływać większe ilości krwi, a penis zaczął się stopniowo wydłużać średnio o 7 cm. W kolejnych dniach kuracji poprawiła się kondycja wzwodu, a libido zwiększyło się aż o 89%. Po 25 dniach stosowania formuły, stosujący ją mężczyźni przyznali, że seks jest bardziej intensywny, namiętny, a ich kobiety mogły osiągnąć min. 5 orgazmów podczas jednego stosunku.

Zapoznaj się z udokumentowanymi efektami kuracji:

Pan R.K. (42 lata) to jeden z pierwszych mężczyzn w Polsce, którzy wypróbowali Vigordic.

„Od kiedy tylko zacząłem wchodzić w fazę dorastania, miałem kompleksy na punkcie rozmiaru swojego penisa. Od kolegów nieraz słyszałem, że mały członek nie będzie w stanie zaspokoić partnerki. Największy problem pojawił się, kiedy poznałem swoją pierwszą dziewczynę. Po kilku miesiącach zdecydowaliśmy się na kolejny etap naszego związku. Godzinami zastanawialiśmy się nad tym, jak będzie wyglądał nasz pierwszy raz. Nadszedł długo wyczekiwany dzień, zrobiło się bardzo namiętnie, a kiedy zdjąłem bokserki, moja dziewczyna zaczęła się zwyczajnie ze mnie…śmiać. Od razu przeszła mi ochota na seks, strasznie się zestresowałem i było mi po prostu wstyd. Od tamtego momentu zamknąłem się w sobie, unikałem intymnych sytuacji z kobietami, to był jakiś koszmar.

Kompleksy odbierały mi poczucie męskości. Próbowałem naprawdę wszystkiego, zdecydowałem się nawet na zakup pompek do penisa. Najpierw zamówiłem próżniową, później wodną, ale oczywiście żadna mi nie pomogła na stałe. Byłem już tak zdesperowany, że zacząłem sięgać po słynne niebieskie tabletki i inne specyfiki w kapsułkiu. Do głowy przyszła mi nawet operacja powiększenia penisa, zacząłem o niej czytać w Internecie. Okazało się, że może ona spowodować impotencję, problemy z wytryskiem i trafieniem do celu podczas sikania. Dodatkowo, koszt takiego zabiegu musi pokryć pacjent, a do najtańszych to ta operacja nie należy. Od razu skreśliłem tę opcję, nie zrobię z siebie inwalidy na własne życzenie.

Gdy usłyszałem o Vigordic od razu pomyślałem, że to coś dla mnie. Zamówiłem formułę i wiem, że podjąłem najlepszą decyzję w swoim życiu. Jeszcze do niedawna kobiety śmiały się z mojego penisa, teraz powiększył się aż o 7 cm. Nareszcie mogę cieszyć się udanym życiem seksualnym, a kobiety nazywają mnie „Bogiem Seksu.”

Po co masz wydawać horrendalne kwoty na niedziałające urządzenia do powiększania penisa, skoro możesz naturalnie i bezpiecznie powiększyć go aż o 7 cm?

Skuteczność Vigordic została potwierdzona przez szwedzki ośrodek badawczy. Prof. Domoński ciągle otrzymuje nominacje do nagród za odkrycie badawcze, w tym nominację do Nagrody Nobla.

Dobra wiadomość jest taka, że Vigordic można otrzymać za udział w Klubie Strong Potency z dofinansowaniem 50%. Dofinansowanie przysługuje tylko 200 pierwszym osobom, które wyślą swoje zgłoszenie. Specjalna oferta obowiązuje do końca 10.04.2023. Kurację można otrzymać wyłącznie za pośrednictwem poniższej strony.

Uwaga!
Nasz portal oferuje czytelnikom zniżkę na Vigordic. Spróbuj szczęścia i naciśnij przycisk SPIN. Jeśli masz szczęście, możesz kupić produkt w jeszcze niższej cenie! Powodzenia.

SPIN
Gratulacje!

Masz -50% zniżki na Vigordic!

OK
274 pln   137 pln


Specjalna oferta ważna jeszcze tylko 11 h 51 m 30 s

Komentarze:


Default
Marcin4 dni temu

Pompki do penisa i ekstendery to totalnie nieskuteczne urządzenia. Wiem, bo sam je stosowałem. Dopiero ta nowa formuła mi pomogła. Nie dość, że nareszcie mogę czerpać przyjemność z seksu, to jeszcze mój penis urósł aż o 7 cm.

Default
Bartosz3 dni temu

Skorzystałem z Vigordic i to była najlepsza decyzja w moim życiu!

Default
Mariusz3 dni temu

Czytam te Wasze komentarze i zastanawiam się, czy to naprawdę działa. Sam bym to chętnie zamówił, ale mam pewne obawy…

Default
Dawid3 dni temu

@Mariusz skuteczność preparatu potwierdziło już wielu naukowców na całym świecie. Spokojnie możesz zamawiać preparat. Mi już pomógł, pomoże też Tobie.

Default
Janeczek3 dni temu

Jeszcze do niedawna męczyłem się z pompkami do penisa. Wydałem na nie prawie 30 000 zł, a dziadostwo zupełnie mi nie pomagało, a ile przy tym było roboty. Zakładanie, zaciskanie pierścienia, bałem się, że w końcu mój penis odmówi posłuszeństwa. A i muszę przyznać, że kobiety niechętnie szły ze mną do łóżka, kiedy widziały te wszystkie ustrojstwa. Na szczęście trafiłem na preparat. Mój członek jakby urósł, a ostatnio kobieta miała dzięki mnie aż 5 orgazmów. Zdecydowanie polecam!

Default
Adrian2 dni temu

Dzięki Vigordic znowu czuję się jak mężczyzna. Dzięki!

Default
Maniek2 dni temu

Nie spodziewałem się, że to naprawdę działa. Od razu muszę zamówić ten preparat.

Default
Hubert2 dni temu

Pracuję jako barman w klubie, więc ciągle mam kontakt z kobietami. Właściwie to mógłbym sobie wybierać: naturalne, sztuczne, blondynki, brunetki, ale…jest jeden problem: mój penis jest strasznie mały. Gdyby nie kuracja Vigordic, dalej bym je tak tylko bajerował, a teraz mogę zabierać je do domu po nocnej zmianie.

Default
Maurycy1 dzień temu

@Hubert miałem ten sam problem. Jeszcze do niedawna mój penis był tak mały, że każda kobieta, która go zobaczyła, zaczynała się ze mnie śmiać. Gdyby nie ta kuracja, nie wiem ile jeszcze bym tak żył na własną rękę. Teraz czerpię przyjemność z seksu, a mój członek jest o 7 cm dłuższy.

Default
Zygi2 dni temu

Do najmłodszych już nie należę i mam w związku z tym do Was takie pytanie: czy jest tutaj ktoś w wieku 45+, kto stosował tę kurację?

Default
Damiano2 dni temu

@Zygi mam 49 lat i niedawno zamówiłem ten preparat. Powiem Ci szczerze, że rezultaty są już widoczne po kilku dniach. Mój penis jakby urósł, a ostatnio moja kobieta miała aż 3 orgazmy podczas jednego stosunku.

Default
Zygi1 dzień temu

@Damiano dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, od razu zamawiam kurację.

Default
Ewelina1 dzień temu

Jak tak czytam te Wasze wypowiedzi, to od razu mam ochotę zamówić ten nowy preparat, jednak mam pewne obawy. ☹

Default
Grzegorz1 dzień temu

Ja też korzystałem z tej kuracji. Zdecydowanie polecam!

Default
Edek1 dzień temu

Najchętniej od razu bym zamówił, ale boję się, że to znowu będą kolejne pieniądze wyrzucone w błoto.

Default
Miś1 dzień temu

Właśnie zamówiłem i mam nadzieję, że mi pomoże. Ile można się męczyć z marnymi 6 cm penisa.

Default
Arekprzed chwilą

Nigdy nie miałem problemów z erekcją, ale przez kłopoty w pracy ostatnio jakoś ochota na seks była coraz mniejsza. Moja dziewczyna nie była z tego powodu za bardzo szczęśliwa. Kiedy trafiłem na Vigordic, od razu pomyślałem, że to coś dla mnie. Zamówiłem i bardzo się z tego cieszę. Teraz mogę codziennie, moja kobieta jest wniebowzięta.

Default
Filipprzed chwilą

Właśnie czekam na przesyłkę. Niedługo podzielę się z Wami efektami kuracji.